Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri 04EYL
Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri

Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri

Yapay veya doğal göletler turizm amaçlı olarak kullanım için oldukça uygun alanlardır. Bu alanların daha güzel gözükmesini ve daha cezbedici bir hal almasını sağlamak için dubalı gölet fıskiye sistemleri oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Bu sistemler sadece turistik amaçlı olarak değil görsel amaçlı olarak sıkça kullanmaktadır. Düğünler, özel davetler gibi alanlarda bu havuz başları sık sık tercih edilmektedir. Bu alanların daha çok tercih edilmesini sağlamak içinde oldukça yararlı bir uygulamadır. İnsanlar durgun suyun yanında güzel bir ışıklandırma ve sakin bir su sesiyle baş başa kalmak ve zaman geçirmeyi severler.

Dubalı gölet fıskiye sistemleri büyük alanlar için sıkça tercih edilmektedir. Alana bağlı olarak istenilen boyutlarda üretimi ve montajı mümkündür. büyük alanlarda kullanımın en büyük avantajı ise suyu değiştirme zahmetinin olmamasıdır. Bu sayede bakım masraflarının bir kısmından kurtulmuş olursunuz.

Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri Tasarımları

Bu tasarımlar tamamen açık alanlar için uygundur; eğer açık alana değil kapalı bir alana yaptırmak isterseniz de büyük bir alan ayırmanız gerekmektedir. Böyle fıskiye sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Fıskiyenin tasarımı esnasında kullanılacak alanla orantılı bir şekilde ayarlanmaktadır. Orantısız olarak ayarlanan tasarımlar taşma, ıslatma gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Ayrıca filtrelerde kullanılacak sistemlerde, kullanılacak olan suyun temizliği ile alakalı olmalıdır. Kirli sularda daha uzun ömürlü ve filtreler kullanılırken temiz sularda daha basit filtreler kullanılmaktadır.

Fışkırtılan suların ne kadar en ve boy oranının nasıl olacağı da tasarım esnasında ayarlanmalıdır. En ağırlıklı olarak fıskiyeler konumlandırılabildiği gibi boy olarak da ayarlanabilir. Bu sayede alan kullanımı verimli olacak, isteğiniz durumunda birden fazla fıskiye ile daha ilgi çekici bir ortam hazırlayabileceksiniz. Boyuna daha fazla fışkıran fıskiyeler küçük alanlar için daha uygun olmaktadır.

Kullanım alanları konusunda dar bir yelpazesi olsa da tasarım konusunda oldukça çeşitlilik sunmaktadır. Ayrıca ışıklandırma sistemleri ile daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Yaz akşamları oturup izlemek veya çevresinde güzel bir yemek size huzurlu hissettirecektir.

Diğer ürünlerimiz gibi Dubalı gölet fıskiye sistemleri ile sizlere sağlıklı ve görsel olarak tatmin edici bir şov sunmaktayız. Tasarım ekibimize isteklerinizi belirttiğiniz doğrulta işlem yapacak ve en uygun tasarımı en yüksek kalite ile sunacağız; bu arada fiyat konusunda da dengeleme yaparak kaliteli hizmeti uygun fiyata satın almanızı sağlayacağız. Biz bunun için sizlerin yanında olmaktan guru duyuyoruz.

Ürün Grupları
Fıskiye Sistemleri Müzikli Danslı Fıskiye Sistemleri Kuru Havuz Süs Havuzu Köpük Fıskiye Sistemleri Atlayan Su Sistemleri Misinalı Su Perdesi Doğal Şelale Kobra Su Perdesi Volkan Fıskiye Sistemi Yapay Şelale Küre Fıskiye Sistemleri Su Jeti Kubbe Sistemleri Su Çanı ve Zambak Fıskiyeler Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri Su Altı Armatürleri Yüzme Havuzu Fiber Çalışmalarımız Paslanmaz Çelik Kollektör Sistemi Paslanmaz Pompa Motorları Nozullar Zaman Ayarlı Kumanda Panoları Sis Efekti

Dubalı Gölet Fıskiye Sistemleri